Home

Соня Морозюк презентувала ювелірну колекцію

Відома українська художниця Соня Морозюк, яка нещодавно заручилася, презентувала спільну колекцію з ювелірним домом Kimberli. 

 

Художниця надихнула дизайнерів ювелірного бренду на створення особливої колекції, яка демонструє, що кохання є тією рушійною силою, яка допомагає йти вперед навіть у найважчі часи. Це те почуття - у якого не існує рамок, кордонів та умовностей. 


Моя творчість - про сенси: актуальні, потрібні, ті, що на часі. 

Втілити їх меседж у ювелірні прикраси було давньою мрією. І тепер, кольоровими сенсами з полотна ви щодня прикрашаєте свою неповторну унікальність”, - коментує колоборацію Соня Морозюк.

Цікаво, що в колекції представлена обручка з гравіровкою “KOXAYOU” для заручин. І сама художниця нещодавно прийняла пропозицію одружитися від свого коханого, якого ретельно приховує. 

 

Я активно підтримую мистецтво, тому колаборація з відомою художницею сучасності стала логічним кроком для нашої компанії. 

Соня Морозюк не просто українська художниця, творчість якої ми хочемо підтримати, її слово кохаyou надихнуло наших майстрів. Кожна прикраса потребувала кропіткої ручної роботи і виготовлена з високоякісних матеріалів. 

В новій спільній колекції використовується біле, жовте та рожеве золото. Серед дорогоцінного каміння: діаманти та рубіни - камені, які символізують кохання”, - коментує колекцію засновник бренду Kimberli Ігор Ільчишен.

 

Нова особлива колекція з’явиться в бутіках та на офіційному сайті бренду вже з 20 листопада, та буде представлена разом із картинами художниці.