Home

Колекція SS’22 «ДИХАЙ» by KARPOVA

KARPOVA презентує нову колекцію SS'22 «ДИХАЙ», протиставляючи сучасні реалії та бажання душі бути не обтяженою силою. За допомогою силуетів та ліній український бренд зберігає природність тіла та уособлює красу людської наготи.

   

Для створення «ДИХАЙ» KARPOVA використовує тілесну палітру натурального шовку як ототожнення світла, що йде від людини. Темні відтінки переходять у білі та розкривають особливість жіночої природи – від чарівної сором'язливості та благородної скромності до сліпучої елегантності та сміливої відвертості.


Легкість і одночасно сила жінки надихають мене. Немає нічого прекрасніше ніжної дівчини, яка зуміла відстояти свої принципи та право бути будь-якою! У своїй роботі я завжди намагаюся на це наголосити, залишаючи у кожній колекції "філософський підпис" у вигляді фартуха. Так виріб, на перший погляд для домогосподарок, руйнує стереотипи та перетворюється на характерну особливість fashion бренду!”, – наголошує засновник та дизайнер бренду Ірина Карпова.

  

У новій колекції Ірина Карпова продовжує діалог з аудиторією на тему цензурування природного прояву тіла. І за допомогою нових форм імітує у виробах статеві органи двох ґендерів. Бути справжнім означає бути собою. І хіба може бути щось краще, аніж прийняття власної природи?

   

Ключове посилання бренду KARPOVA простежується і в самій зйомці: моделі зображені в природних позах, а фотографії не піддавалися ретушуванню та обробці. Це рішення – певний протест загальноприйнятим рамкам краси, які обмежують людину у визнанні її унікальності.