Home

Нова колеція весна/літо 2023 від бренду LESIA|Ukrainka у кожній з нас

Натхнені чарівністю та силою українстьких жінок бренд, який існує з 1937 року LESIA|Ukrainka у кожній з нас  випустив нову колекцію.


Цього сезону дизайнери бренду LESIA|Ukrainka переконані, що основний акцент цієї весни - це акцент на жіночность та впевненість. Адже саме це допомогає нашим дівчатам впевнено крокувати до перемоги, бо лише українки здатні незважаючи ні на що посміхнутися, вдягнути гарну сукню і сказати собі у дзеркало - хай буде весна!


Денім 


Джинс давно та фундаментально оселився у кожному гардеробі і став не тільки повсякденним, а й елегантним.

Жакети, спідниці, сукні  - обирайте все, що вам довподоби і ви не прогадаєте, бо речі з деніму впевненно крокують від сезона до сезону. 

Сукні з асиметрією, спідниці від міні до максі, комбінезони - все це буде актуально цієї весни.


  

Квітковий принт 


Легкі сукні з квітковим принтом - це завжди запорука жіночного та легкого образу. Вільний крій або приталений, довгий чи короткий рукав, довжина міді або міні, закритий виріз або спокусливе декольте  - не обмежуйте себе у виборі, просто вдягніть на себе квіткову весну, вона так личить кожній.


 

Вільний крій та асиметрія 


У моді давно зручність та комфорт, саме тому речі вільного крою так впевнено увірвалися до кожного гардеробу. 

Саме завдяки ним можно десь приховати  недоліки фігури або навпаки підкреслити її переваги. 

Вільни сорочки, які можна носити з паском або асиметрично заправляти до брюк чи спідниці. Брюки, що не тиснуть, а навпаки вільно лягають по фігурі. 

Динамічна асиметрія тріумфально повертає собі славу найбільш актуального крою. В центрі уваги дизайнерів - міні спідниці та сукні зі шлейфом збоку, топи на одне плече та комбінезони-боді, які оголюють одну ногу та прикривають іншу- все це не втрачає своєї актуальності і цієї весни.


 

Жакети

Саме завдяки жакету можно зробити будь який образ більш стриманим та елегантним. Темні або яскраві відтінки, вільний крій або завужений, короткий або більш довгий -  це все ідеально поєднується з базовими речами гардеробу і надає вашому образу індивідуальності та стилю.