Home

МИСТЕЦТВО ЗАТИШКУ. Нова колекція 02.02 knitwear

 Чи можуть речі, які ми вдягаємо щодня врівноважити емоційний стан та зберегти ментальне здоров'я  - такими питаннями задавалась дизайнерка бренду 02.02 knitwear Марина Гершович при створенні нової колекції зимового сезону. Адже як експерт у галузі пряжі вона знає всі тонкощі впливу матеріалів та тактильних відчуттів на стан людини. В’язані речі, завдяки якості матеріалу, можуть стати острівком затишку та навіть позитивно вплинути на психо-емоційний стан людини. 

 

Цим настроєм пронизана уся естетика трикотажного одягу, і цю саму атмосферу і передає бренд 02.02. Сімейна теплота, підкріплена комфортом в’язаного одягу, представлена у новій колекції лейблу. Затишок і любов – головні слова, які описують лінійку, адже саме такі емоції вкладала у нову колекцію команда бренду, це відчувається навіть крізь фотографії лукбуку. 

  

Головною фішкою бренду є техніка «бабусин квадрат», тому і в цій колекції присутні речі, дбайливо виконані вручну майстринями 02.02 knitwear – це яскравий плед та кардиган –кімоно. Основна палітра колекції досить спокійна, стримана і осіння: бургунді, молочний, бежевий  - кольори, які заспокоюють. Кожна модель лінійки - стильне рішення для повсякденних образів: джемпери, спідниці, сукні. Головним трендом цього сезону у світі трикотажу стала фантазійна пряжа, тож не дивно, що у колекції присутні светри букле для любителів незвичних фактур. Також важливо, що бренд продовжує традицію випуску гендерно-нейтральних моделей – светрів та джемперів, що пасуватимуть як дівчині, так і хлопцю. https://www.instagram.com/02.02.knitwear/

https://0202knitwear.com/