Home

Віка Адамська презентує зимову капсулу The Carpathians

Новий дроп бренду VIKA ADAMSKAYA, натхненний красою і силою українських Карпат

 

Той, хто хоча б раз бував в українських Карпатах, знає та відчуває силу цих гір. Неймовірні місця, природа прекрасна у кожному своєму прояві, незабутня енергетика, своєрідна містичність, гармонія, спокій та велич… Можна безкінечно довго описувати всю красу Карпат. Ці гори не відчувають часу – вони, вічні, та дарують натхнення і силу людям з відкритим серцем. 

   

Для Віки Адамської Карпати мають особливе значення, адже саме там на висоті більше 900 метрів над рівнем моря в перший місяць повномасштабного вторгнення дизайнерка знайшла свій прихисток, виїхавши з родиною із рідного Харкова. Гори завжди були джерелом натхнення для різних шукачів. Пік означає реалізацію. Для VIKA ADAMSKAYA гори стали новим початком та джерелом зцілення.  

    

Тому цього зимового сезону новий дроп присвячено саме українським Карпатам. Капсула під назвою The Carpathians пропонує стильний зимовий гардероб, сучасний та продуманий у кожній деталі. Верхній одяг представлений класичними пуховиками, які оздоблені підкладкою із принтом у гори та акцентним коміром блакитного кольору. Малюнок з горами також з’являється на комфортних худі у формі принта та вишивки тон у тон. Базою колекції є теплі картаті сорочки, спортивні костюми та лонгсліви із легінсами, які можна носити як у горах так і в місті взимку – цей тренд нам активно демонструють голлівудські селебріті, виходячи у місто в лосинах та оверсайз светрах. 


Серед аксесуарної групи можна виділити «дуті» чобітки із запатентованою технологією підошви ice track, створені у співпраці із брендом Emmelie Delage. Також до дропу увійшли теплі шкарпетки, шапки біні, шарфи, пляшечки для напоїв та пледи із принтом The Carpathians, які можна носити як пончо, або ж використовувати як home декор. Окрема любов – особливий трав’яний чай, створений VIKA ADAMSKAYA для тих, хто особливо цінує в Карпатах – тепло, затишок та життя в моменті. 

Фото: Лоліта Шарун

Стиль: Діана Онацька

Модель: Ольга Голінка (Ego Models)

Гафер: Денис Беліков

Beauty: Діана Коваль

Production: Fashion Office
https://adamskaya.com/