Home

ETERNAL представляють нову весняно-літню колекцію

Український бренд ETERNAL, що пропонує позачасові дизайни та спеціалізується, в першу чергу, на тейлорінгу та деконструкції, представляє нову весняно-літню колекцію “In Progress” як маніфест розвитку та становлення.

 

Колекція "In progress" втілює ідею безперервного процесу формування особистості під впливом навколишніх реалій і внутрішніх рефлексій на шляху до майбутнього. В той же час, надихаючись класичним чоловічими тейлорінгом, команда бренду реінтерпретує його деталі, створюючи архітектурні проте вишукані силуети. Цього сезону дизайн на межі футуристичного, поєднаний із елементами, відсилаючими до минулого, створює унікальний образ, що відображає внутрішню боротьбу, рішучість, силу та впевненість у майбутньому, і водночас відсутність ілюзій в тому, що воно буде саме таким, яким ми його уявляємо.

 
У колекції Весна-Літо’24 переважають бронзові відтінки як візуальна алюзія планети Марс, що символізує віддаленість і недосяжність водночас з потенціалом для нових відкриттів та нескінченних можливостей. Поєднуючи практичність із азіатськими мотивами, результат роботи команди бренду завжди про чисті лінії, структуровані речі, асиметрію та м’яку деконструкцію, що вже стали візитівкою ETERNAL. Так, до колекції увійшли варіації на тему суконь кейп-силуету із м’якої візкози, поєднанні із костюмами двійками та спідницями у нейтральній кольоровій палітрі, деконструюйованими сорочками та блузами із крепу.

 
Нова весняно-літня колекція вже доступна онлайн на eternal.store.