В Україні ринок pet fashion тільки розвивається. Є кілька фабрик, які одягають домашніх улюбленців: в Києві, Чернігові та Хмельницькому. У той час як за кордоном жодний топовий тиждень моди не обходиться без колекцій для домашніх вихованців. Наприклад, Ralph Lauren випустив «собачу версію» свого фірмового поло, а у Єлизавети II коргі хизуються в нашийниках від Louis Vuitton.
«Бажання одягнути свого чотирилапого друга має більш практичну мету - це захист від переохолодження, бруду чи дощу. Відповідно асортимент одягу представленний дощовиками чи комбінезонами», - розровідає Вікторія Марченко, засновник бренду Manny Dog Clothes.
Феномен популярності pet fashion досліджували New York Times, агентство прогнозування трендів Cassanda, і багато інших. Висновок один - ринок стрімко зростає і це тільки початок.
Марія Терехова, керуючий партнер New Fashion Zone зазначила: «Сьогодні у наших дизайнерів є можливість не тільки розвинути свій бренд на Конкурсі, а й зшити цікавий одяг для різних вихованців, зокрема, і безпородних тварин. Адже Україна в лідерах за кількістю бездомних тварин. Ми хочемо акцентувати увагу на цій проблемі. Для порівняння: в Каліфорнії в зоомагазинах можна продавати кішок, собак і кроликів тільки з притулків».
Марина Суркова, віце-президент Асоціації зоозахисних організацій України розповіла: «Разом з New Fashion Zone ми пропагуємо моду на безпородних тварин. Тому в якості моделей в конкурсі виступлять і безпородні собаки. Адже відсутність породи теж модно. Так вважають у багатьох країнах світу, люди пишаються своїми вихованцями з притулків або підібраними на вулиці. Хотілося, щоб так було і в Україні. Безпородні тварини також сильно люблять своїх господарів і дарують їм радість. Люди, в свою чергу, балують їх іграшками і хорошою одягом. На Конкурсі для нас важливо, щоб одяг для тварин зшили зі штучних матеріалів: хутро і шкіра неприйнятні. Одяг повинен бути повітропроникною, практичною і зручною для собаки»