Шпигунський трилер, який нещодавно вийшов українською мовою, вже побив рекорди продажів у сусідніх країнах. Перше видання завоювало аудиторію у понад 150 тисяч українських читачів всього за рік, отримавши статус лідера передпродажів у видавництві «Фабула».
Фото зірок у мережі в образі персонажів роману виявилися не менш епатажними та яскравими, ніж сюжет. The Maneken, як і на обкладинці першого видання роману, знову відтворив головного героя – корпоративного шпигуна Золтана. Юрій Горбунов несподівано для шанувальників постав в образі безжального медіамагната Саула Гааді, що прагне до світового панування за будь-яку ціну. Фагот перевтілився у кримінального авторитета Харона, а Дар'я Трегубова – у куртизанку та найману кілерку Лін. Головна жіноча роль дісталась Даші Астаф’євій, не менш темпераментній, ніж її книжкова героїня.
Знайшлися образи й для маленьких артистів – у фотосесії взяли участь 4-річний Табріз, син Ірини Білик, та 8-річна донька Дар’ї Трегубової Поліна.
[media=https://www.instagram.com/p/CF7cgXhD7Uu/]
Сам автор Ніколас Дімітров також з’явився у фотосесії у ролі амбітного креативника Паоло Рамбана, дизайнера віртуальних реальностей.
Куратор проєкту: Гліб Оверчук
Фото Даші Астаф’євої: Нікіта Люлько
Посилання на інших героїв:
https://www.instagram.com/p/
https://www.instagram.com/p/
https://www.instagram.com/p/
https://www.instagram.com/p/
В недалекому майбутньому не залишилося заборон. Споживання досягло межі, мораль вийшла з моди, релігії перетворилися на фастфуд. Людство загрузло в забавках, розпусті й наркотиках. А в еліти з’явився новий вид розваг — Персональні Реальності, у яких можна втілити будь-яку найганебнішу і найзлочиннішу фантазію. Новий технокульт, творіння таємничої медіакорпорації, обіцяє кожному нескінченні задоволення та вічне життя в синтезованій персональній реальності.
Про автора:
Ніколас Димитров народився і виріс у Болгарії. До 12 років жив у дитячому будинку. Зустріч з Іваном Павлом ІІ та Джорджем Соросом змінила долю 16-річного юнака, на той час вже учня гімназії стародавніх мов і культур у Софії. Подальшу освіту автор отримав в університетах Брюсселю, Вашингтону і Буенос-Айресу. У 22 роки він почав працювати в ООН, а у 24 став наймолодшим представником Світового банку в Македонії. Але ексцентричний характер експериментатора підштовхує його завершити успішну кар'єру у фінансовому секторі.
Неординарне мислення, знання одинадцяти мов, талант підприємця, невтомна жага змінювати світ на краще зробили Ніколаса одним із лідерів руху боротьби зі СНІДом у Східній Європі. Яскравий представник течії New Age, мандрівник по місцях сили, він однаково комфортно почувається в горах Тибету і на фестивалі Burning Man.