Home

Ірина Білик, Даша Астаф’єва, Фагот, Манекен, Юрій Горбунов та Дар’я Трегубова приміряли образи героїв світового бестселера

Нещодавно у соціальних мережах українських зірок почали з'являтись таємничі фото, на яких відомі особистості позують у незвичайних образах. Пости з хештегом #dealerofrealities нещодавно зробили Ірина Білик, Даша Астаф’єва, Олег Михайлюта (Фагот), Євген Філатов (The Maneken), Юрій Горбунов та Дар'я Трегубова.
 
Під фото зірки залишають коментар, пояснюючи, що їх настільки вразив футуристичний роман “Дилер Реальності”, що вони вирішили перетворитися в одного з героїв захопливого сюжету. 
“Настільки захопилася україномовним виданням улюбленого роману "Дилер Реальності", що не витримала і приміряла на себе образ з книги мого друга Ніколаса Димитрова. Я завжди була принципова в області захисту прав і свобод, може через те сексуальна й небезпечна Августа — глава секретної медіа-корпорації, здалася мені мало не богинею справедливості, яка в романі творить закони для нової раси супер людей. Боги не задають питання, і не відповідають на них — вони лише беруть верх і вимагають виконання своєї волі. Якою буде ваша?”, – коментує світлину співачка Ірина Білик

Шпигунський трилер, який нещодавно вийшов українською мовою, вже побив рекорди продажів у сусідніх країнах. Перше видання завоювало аудиторію у понад 150 тисяч українських читачів всього за рік, отримавши статус лідера передпродажів у видавництві «Фабула». 
  
Головний герой футуристичного роману – обдарований корпоративний шпигун, який стає месією першої цифрової релігії у світі. На шляху до світового панування він поширює цифрові наркотики та проводить відчайдушний експеримент над мільйонами людей.


Фото зірок у мережі в образі персонажів роману виявилися не менш епатажними та яскравими, ніж сюжет. The Maneken, як і на обкладинці першого видання роману, знову відтворив головного героя – корпоративного шпигуна Золтана. Юрій Горбунов несподівано для шанувальників постав в образі безжального медіамагната Саула Гааді, що прагне до світового панування за будь-яку ціну. Фагот перевтілився у кримінального авторитета Харона, а Дар'я Трегубова – у куртизанку та найману кілерку Лін. Головна жіноча роль дісталась Даші Астаф’євій, не менш темпераментній, ніж її книжкова героїня.

  

Знайшлися образи й для маленьких артистів – у фотосесії взяли участь 4-річний Табріз, син Ірини Білик, та 8-річна донька Дар’ї Трегубової Поліна. 

[media=https://www.instagram.com/p/CF7cgXhD7Uu/]


Сам автор Ніколас Дімітров також з’явився у фотосесії у ролі амбітного креативника Паоло Рамбана, дизайнера віртуальних реальностей.


Наступного року світ побачить англомовна версія роману в одному з найбільших видавництв світу. А також, наразі йдуть переговори щодо екранізації роману від продюсерів Mortal Combat та кіногігантів Paramount Pictures.

Куратор проєкту: Гліб Оверчук 
Фото Даші Астаф’євої: Нікіта Люлько


Посилання на інших героїв:
https://www.instagram.com/p/CF7ZFY_jRXR/ 
https://www.instagram.com/p/CF7au_jpERr/ 
https://www.instagram.com/p/CF7t9-zh0s_/
https://www.instagram.com/p/CF72_iPDElT/


Коротка анотація роману «Дилер реальності»
В недалекому майбутньому не залишилося заборон. Споживання досягло межі, мораль вийшла з моди, релігії перетворилися на фастфуд. Людство загрузло в забавках, розпусті й наркотиках. А в еліти з’явився новий вид розваг — Персональні Реальності, у яких можна втілити будь-яку найганебнішу і найзлочиннішу фантазію. Новий технокульт, творіння таємничої медіакорпорації, обіцяє кожному нескінченні задоволення та вічне життя в синтезованій персональній реальності. 
Корпоративний шпигун Золтан Варго отримує завдання проникнути в надра корпорації, що створює ці реальності, щоб з’ясувати суть зловісного проєкту, але сам виявляється втягнутим у диявольську гру. Порнографічний експеримент над мільйонами людей і запуск першої цифрової релігії у світі руйнують усі його плани, і Золтан відкриває для себе одну приголомшливу істину...

Про автора:
Ніколас Димитров народився і виріс у Болгарії. До 12 років жив у дитячому будинку. Зустріч з Іваном Павлом ІІ та Джорджем Соросом змінила долю 16-річного юнака, на той час вже учня гімназії стародавніх мов і культур у Софії. Подальшу освіту автор отримав в університетах Брюсселю, Вашингтону і Буенос-Айресу. У 22 роки він почав працювати в ООН, а у 24 став наймолодшим представником Світового банку в Македонії. Але ексцентричний характер експериментатора підштовхує його завершити успішну кар'єру у фінансовому секторі.

Неординарне мислення, знання одинадцяти мов, талант підприємця, невтомна жага змінювати світ на краще зробили Ніколаса одним із лідерів руху боротьби зі СНІДом у Східній Європі. Яскравий представник течії New Age, мандрівник по місцях сили, він однаково комфортно почувається в горах Тибету і на фестивалі Burning Man.