Home

Українка Софія Єгорова виступила на великому концерті в Чорногорії

Співачка Софія Єгорова виступила на концерті у столиці Чорногорії – Подгориці. Українку запросили взяти участь у великому концерті в рамках події «Дні молодих українських талантів в Чорногорії», яке проходило за підтримки Посольства України в Чорногорії.

 

Одразу після прильоту до країни, співачка стала гостею ранкового ефіру на Чорногорському ТБ, разом з організатором заходу Тетяною Колесніченко. Софія розповіла про свою творчість і концертну програму, яку представить в рамках великого міжнародного культурного проєкту.

Гала-концерт відбувся на сцені культурно-інформаційного центру «Budo Tomovic». Днем чорногорська преса зустрілася з усіма учасниками концерту й організаторами на великій пресконференції. У концерті також взяли участь чорногорські артисти.

Софія Єгорова представила публіці яскраву 30-хвилинну програму – пісні з власного репертуару і кавер-версії на всесвітньо відомі хіти. Під час виступу співачка змінила кілька образів. А кожен номер супроводжувався стильним відеорядом. Глядачі пританцьовували в такт пісням та бурхливими оплесками реагували на виступ Софії.

  

«Я ще довго була під концертними ендорфінами! У Чорногорії неймовірно щира і вдячна публіка. Під час концерту я представила кілька пісень зі свого альбому, над яким зараз працюю. Також вперше на сцені презентувала публіці mood-video на ремікс «Ми є любов». Мені було приємно отримати квіти від глядачів у новій країні та почути багато позитивних відгуків про мою творчість – як на самому концерті, так і в соціальних мережах. Дякую за запрошення взяти участь в такому прекрасному концерті!», – поділилася враженнями Софія Єгорова.

Дивитись mood video «Ми є любов» —

Один день, під час поїздки, Софія відразу запланувала присвятити екскурсіям мальовничою країною. Разом зі своєю командою, Єгорова насолоджувалася атмосферою і природою Чорногорії, з гідом прогулюючись історичними місцями – острів Госпа-од-Шкрпьєла, «Старий Град» Будви, романтичне узбережжя. Екскурсійний день завершили на березі Которської затоки.

«Графік подорожі в Чорногорію був мега насичений! Спілкування з пресою, ефір, виступ, а на «десерт» – екскурсії. Ми з командою побували в порту Монтенегро, Перасте, Бодрумі й селі Святого Стефана. Найбільше мені сподобалося в старому Которі й на острові Госпа-про-Шкрпела. Не могла спинитися робити фото та відео протягом цілого дня. Крім того, відбулася цікава історія. За 2 години до нашого виїзду на екскурсію – програма «Орел & Решка» виклали свій новий випуск з Чорногорії! У нас з'явився азарт знайти пляшку-скарб, заховану ведучими шоу. Ми швидко поїхали на те місце, воно було як раз за нашим екскурсійним маршрутом, але там зустріли тільки таких самих «фанатів» цього шоу. Було весело! Адже вийшла просто шалена пригода! Класно, що у мене є команда, з якою ми не тільки працюємо і виступаємо, а також разом подорожуємо та проводимо час», – доповнила співачка.

 

Після повернення в Україну, Софія та вся команда зробили контрольні тести на COVID-19. Дотримання всіх карантинних норм у країні з червоної зони дозволило всім повернутися здоровими.