Home

Турнір з жіночого гольфу серед претенденток на титул «Міс Україна 2021»

26 серпня в Kozyn Golf & Country Club Комітет національного конкурсу «Міс Україна» спільно з Оргкомітетом «Open Ladies Golf Tour» за підтримки Всеукраїнської федерації гольфу провели турнір серед претенденток на головну корону країни «Міс Україна». 

 

Дівчата пройшли навчання грі в гольф, перше тренування з досвідченими тренерами, членами PGA Ukraine, ознайомилися з гольф- етикетом і, звичайно ж, поборолися за призові місця та звання «Переможниця турніру з гольфу – 2021» серед претенденток на титул «Міс Україна 2021».


Також, з учасницями турніру поділилися секретами хорошої гри Чемпіонка України з гольфу Софія Пилипенко і досвідчені гольфістки-призери щорічних змагань «Open Ladies Golf Tour». Заданий на ознайомчому тренуванні драйв, учасниці турніру зберегли і на полі. Без нього неможливо було показати прекрасні результати, з якими дівчата піднімалися на п’єдестал та отримували призи. Переможниць привітали гості турніру – зірки телеканалу 1+1 Богдан Юсипчук та Андрій Петров, переможець шоу «Х-фактор» Олексій Кузнєцов.

І навіть несприятливі для гри в гольф погодні умови не зменшили спортивний азарт і не зіпсували святковий настрій учасниць та гостей турніру.

 

«Такий захід - є одним із ряду активностей Федерації задля популяризації жіночого гольфу в Україні. 

Сподіваємось, завдяки цьому  турніру якомога більше дівчат та жінок відкриють для себе світ гольфу», - говорить Віце-президент Всеукраїнської федерації гольфу Олена Рудік.

«Ми вдячні нашим партнерам , Комітету з жіночого гольфу Всеукраїнської федерації гольфу, за надану можливість провести турнір серед претенденток на титул «Міс Україна 2021». Усі наші дівчата не лише красиві, але і соціально-активні: вони охоче пробують себе у нових видах спорту, відкриті до нових знань та захоплень. Цілком можливо, що серед сьогоднішніх учасниць турніру з’явились потенційні зірки цього аристократичного виду спорту. Адже, фраза Golf is Gentlemen Only Ladies Forbidden безнадійно застаріла» - підсумувала Голова Національного конкурсу «Міс Україна» Вероніка Щипцова.