Home

Тіна Кароль та Дайан Уоррен презентували пісню під назвою "One nation under love"

24 серпня у День незалежності України Тіна Кароль та Дайан Уоррен презентували пісню під назвою "One nation under love"

 

"One nation under love" - соціальна пісня, написана та присвячена Україні легендарною американською композиторкою Дайан Уоррен, володаркою премій Oscar, Golden Globe, Grammy Awards, Emmy Awards та авторкою знакових хітів Вітні Х’юстон, Тіни Тернер, Шер, Селін Діон, Леді Ґаґи, групи Aerosmith. 


Дайан Уоррен висловила свою підтримку українському народу: 


"Я написала пісню про країну, якій симпатизую, якою захоплююся, яка вимушено бореться за свою свободу. Про країну, яка не є ворогом, а є розумною, ціннісно-орієнтованою, здатною об'єднувати нації, доводячи, що вона є країною-лідером. Я щиро вірю в перемогу України. Я шукала голос, який може переконливо виконати соціальну пісню на весь світ, і побачила цей масштаб голосу в Тіні Кароль. Слава Україні! Перемоги та стійкості!»- Дайан Уоррен. 

  

До синглу "One Nation Under Love» увійшли дві версії пісні англійською та українською мовами. 


«Створювати соціальну пісню, як опору та як щит, моє сердечне покликання.  Це більше ніж трек - це місія. Вдячна долі, що ми зустрілись з Даян. Я ніколи не перестану і не втомлюсь бути переконливою, бути талановитою заради боротьби, яка очищує нас від минулого та боронить нашу свободу», - Тіна Кароль.  


Прем'єра української версії "One Nation Under Love - Одне серцебиття» відбулася у святковому етері каналу 1+1. Виступ відбувся у форматі телемосту: Тіна Кароль виконувала пісню біля монумента «Україна-Мати» у Києві, а Дайан Уоррен акомпанувала співачці на тлі Статуї Свободи в Америці. 


Виступ Тіни Кароль та Дайан Уоррен знімала українська компанія WePlay Studios одночасно у двох країнах, Україні та Сполучених Штатах Америки. 


«Пісня, написана Дайан, несе в собі неймовірний сенс, який блискавично влучно донесений голосом неймовирної Тіни Кароль. Два символи незалежності, два континенти, дві талановиті жінки, неймовірний зміст у пісні — це те, що змусило нас працювати над відео не покладаючи рук задля того, аби про українську сміливість та талант ще раз почули по всьому світу" 

-  Максим Білоногов, chief visionary officer та генеральний продюсер WePlay Studios.