Home

«Брати Гадюкіни» презентуют новый альбом

3 грудня культовий український рок-гурт «Брати Гадюкіни» презентує свій новий альбом «Сміх і Гріх» у Києві. Виступ відбудеться в столичному Caribbean Club Concert Hall.
 

Альбом складатиметься з 12 пісень та 3 бонус-треків. Вже відбулися прем’єри композицій «Крав», «ФРАНКЕНШТЕЙН/Oh My Love» , «Сафарі», «Сивина в бороду», «Хто ти?», «Підкаблучник» та «Біжу по граблях».

«Брати Гадюкіни» подорослішали.  У новому альбомі ви подивитесь очима шляхетних розбишак на події сьогодення, на світ, який ми створюємо самі. Безліч образів, безліч думок та історій - на презентації будемо розбиратись, що і як. 

 

Учасники гурту поділилися думками про новий альбом:

Ігор Мельничук:

Шо тут говорити? Просто слухайте.  Маленькі історії про велику Любов. До вас.

 

Павло Крахмальов:

Уявіть, що Сміх і Гріх - це подружжя. Вони весь час разом і все роблять разом, а потім і діти в них народжуються в Гріху, але Смішні (і розумні, як вони на то сподіваються). Коротше, жізнь у них цікава і різноманітна! Так само, як і у нас.

 

Михайло Лундін:

Життєвий дорослий альбом дорослих мужчин. Повністю відповідає своїй назві. Альбом записаний на хорошій студії з новим саундом і зовсім іншою технікою звуку.
 

Нагадаємо, що легенди українського року «Брати Гадюкіни» щойно відсвяткували 30-річчя. «Гади» з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати  –  це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.

За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких «Файне місто Тернопіль», «Наркомани на городі», «Було не любити», «117 стаття», «Звьоздочка моя», «Дівчина з Коломиї», «Жовті стрічки», «Карпати» та інші.


Купити квитки на концерт можна на сайті: http://bit.ly/2siz86p

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2631074803604138.