Home

КОЛЕКЦІЯ SS'23 БРЕНДУ GASANOVA

Нова колекція SS'23 бренду GASANOVA - це емоційна рефлексія на нелегкі випробування, які переживає наша країна, але з твердою вірою у світле майбутнє та абсолютну перемогу. Створюючи колекцію, дизайнер Ельвіра Гасанова спостерігала за тим, як українці сьогодні знаходять баланс між війною та життям, одночасно допомагаючи різними способами наблизити перемогу та займаючись повсякденною рутиною.

   

«Значна частина колекції базується на чорному кольорі, який втілює сумні події в Україні, але кожен із чорних предметів одягу доповнений білою блискучою деталлю – зрештою, GASANOVA залишається брендом святкового одягу для особливих подій. Таким чином я хотіла показати, що навіть проходячи крізь темряву, ми все одно рухаємося до нашого наступного великого свята – свята свободи», – розповідає дизайнер.

Давні українські мотиви, природно, також стали натхненням для колекції. Взявши за основу орнаменти на традиційному вишитому одязі, Ельвіра Гасанова переосмислила їх у власний спосіб – виклавши візерунок делікатними кристалами на об’ємних рукавах чорної сукні. Ще один національний код, який вишукано вплітається в колекцію GASANOVA – коса. Блискучими переплетеннями оздоблено лінію шиї, вони прикрашають плечі або обрамляють тендітний виріз спереду сукні. Цей елемент символізує зв'язок трьох поколінь родини, цінність сестринства та силу єдності.

    

Попри те, що бренд GASANOVA відомий насамперед одягом black-tie, в колекції є речі з елементами мілітарі, як штани карго та шорти. З початком повномасштабної війни, жоден з українських брендів не залишився осторонь - кожна дизайнерська студія була залучена у виробництво одягу для військових. Таким чином, і колекція SS'23 залишиться свідченням часу, у якому ми зараз живемо.

    

Фотограф - Денис Маноха @denismanokha

Стиліст - Євгенія Скварська @skvarska

Модель - Наталі Кононенко @nati.kononenko 

Макіяж - Світлана Римакова @rymakova

Зачіски - Юлія Стець @stetsjulia

Асистент фотографа - Сергій Кошкін @koshkinphoto

Асистент стиліста - Влад Аскеров @ssnxwqz

Гафер - Ден Бєліков @realdenbelikov

Відео - В'ячеслав Давидов @dslav

Сет-дизайн - Юрій Свірідов @sviridov.ua @materia.art.dep

Постановник трюків - Костянтин Чужицький @konstantin.chuzhitski

Особлива подяка Кінному клубу “Кентавр” @konnyj_klub_kentavr_kiev