Home

Вперше після Євробачення: ексклюзивний концерт alyona alyona x Jerry Heil у Києві

28 червня відбудеться великий київський концерт alyona alyona x Jerry Heil у Stereoplaza.  alyona alyona x Jerry Heil достойно представили Україну на Євробаченні-2024 та вибороли почесне      III місце. Нагадаємо, що постановницею їх яскравого вражаючого виступу стала українська режисерка та номінантка на "Ґреммі" Таню Муіньо. 

 

Дівчата встановили свій власний рекорд і черговий рекорд для України: це єдина країна на "Євробаченні", яка щоразу проходить у фінал, не тільки протягом всіх років її участі, а й загалом в історії конкурсу. Концерт  у Києві стане першою зустріччю артисток з українськими фанами  після повернення з Мальме і можливістю віддячити їм за підтримку. На глядачів чекають улюблені хіти, велика спільна програма з оновленим звучанням та сольні прем’єри. 


"Наш великий ексклюзивний концерт у Києві – це наша щира подяка всім, хто підтримував нас від Національного відбору до фіналу в Мальме. Ми відчували підтримку фанатів з усього світу, і наша пісня, що прозвучала українською, об'єднала людей.


Кожен виступ був можливістю показати красу української культури. Наш концерт – це особлива програма: спільні пісні, хіти та нові прем'єри. Це вечір, наповнений емоціями, вдячністю і музикою, яка нас об’єднує.


Давайте разом відзначимо цей важливий момент, адже без вашої підтримки ми б не досягли успіху," – поділилися Jerry Heil та alyona alyona.


На вас чекає незабутнє шоу, де ви зможете:


- Почути всі хіти alyona alyona та Jerry Heil.

- Відчути неймовірну енергію та емоції від спільних виступів артисток.

- Стати свідками прем'єр нових пісень. 


Не пропустіть можливість поринути у світ щирої музики та щирих емоцій!

28 червня - Київ, Stereoplaza

Квитки: https://bit.ly/AA_JH_Kyiv